Київський професійний ліцей транспорту

   Ми вірим в Україну - її відроджують сини!  

+38 (044) 568-95-00 


Умови прийому | Фото | Контакти  
ІСТОРІЯ       ПЕДКОЛЕКТИВ       НAШІ  ПAРТНЕРИ       AБІТУРІЄНТAМ      

Навчальний процес...


     Відкриті уроки
     Предметні тижні
     Захист дипломних робіт
     Кращі роботи випускників
     Безпека в Інтернет

В ліцеї працюють кваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання: 26 майстрів виробничого навчання, 17 викладачів, старший майстер, практичний психолог.
В ліцеї організовано 5-ти денне навчання. Викладання професійно-теоретичних предметів та гуманітарного циклу проходить по 45 хв. з перервами між уроками 5-10 хв.
Викладання предметів проводиться за кабінетною системою. У ліцеї 24 кабінети, 9 з яких - це кабінети із спеціальних дисциплін. Є два комп’ютерні класи, один з яких обладнаний мультимедійною дошкою з програмним забезпеченням для вивчення математики.

Для організації якісної підготовки кваліфікованих робітників ліцеєм на основі Типової базисної структури, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 295 від 13.04.2004 р., розроблено робочі навчальні плани і програми з ліцензованих професій, за якими здійснюється підготовка.

В них враховано як вимоги нормативних документів, так і потреби виробництва та регіональний компонент, дотримано співвідношення навчального часу між професійно-теоретичною і професійно практичною підготовками, а також навчальними предметами. Вимоги до професійних знань, умінь та навичок випускників ліцею сформовані відповідно Довідника кваліфікаційних характеристик професійних працівників, виданого Міністерством промислової політики України і Міністерством праці та соціальної політики України.

Робочі навчальні плани передбачають ступеневу систему навчання з поетапною атестацією знань, умінь і навичок учнів з кожної професії.
Робочі навчальні плани розробляються на основі Державного стандарту професійно-технічної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 1135 та державних стандартів з конкретних професій.
Робочі навчальні плани погоджені з навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти м. Києва, підприємствами замовниками кадрів і затверджені Головним управлінням освіти і науки виконавчого органу Київської міської Ради (КПДА).

Як етап контролю в кінці кожного семестру в ліцеї проводяться перевірочні роботи. У випускному семестрі передбачено виконання пробної кваліфікаційної роботи.
Ліцеєм розроблено рейтингову систему оцінювання навчальних груп за навчально-виробничими показниками.

ГОЛОВНА      КАРТА САЙТУ     АДРЕСИ I ТЕЛЕФОНИ

 Україна 02092, м.Київ
  вул.Машиністівська, 1Б
 e-mail: kplt02092@mail.ru
 http://kplt.ucoz.ua

Тел.: +38 (044) 568-95-00 

© 2011