Київський професійний ліцей транспорту

   Ми вірим в Україну - її відроджують сини!  

+38 (044) 568-95-00 


Умови прийому | Фото | Контакти  
ІСТОРІЯ       ПЕДКОЛЕКТИВ       НAШІ  ПAРТНЕРИ       AБІТУРІЄНТAМ      

Зі святом випускники!

27 червня 2014р. в нашому ліцеї в щирому колі випускників, їх батьків, друзів і рідних, педагогічних працівників ліцею і гостей відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників.
Нарядно прикрашений ліцей, актова зала, радісні обличчя випускників створювали святковий сонячний настрій.

Випускників поздоровив директор ліцею А.П.Красовський, представник Депртаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Бойко Л.Л., представник університету "Україна".

Учасники вокального гурту Гавриленко Анжеліка, Гапоненко Надія, Абрамова Анастасія, Крохмльова Н., випускниця ліцею Костенко Галина привітали громаду святковим концертом. В програмі були сучасні естрадні пісні, пісні про маму, жартівлива пісня про директора "Директора заслышав голосок", гімн ліцею. Авторами слів і музики пісень, що лунали були керівник учнівської художньої самодіяльності Долинський Ю.О. і учні ліцею.

З поздоровленнями і останніми настановами виступали викладачі і майстри вирбничого навчання ліцею, із щирими словами вдячності виступили батьки.

Батькам учнів, що відзначилися у навчанні, громадській роботі, спортивних змаганнях директором ліцею А.П.Красовським були вручені подяки за виховання дітей.

Вручення грамот і дипломів випускникам.

Фото на згадку.

ГОЛОВНА      КАРТА САЙТУ     АДРЕСИ I ТЕЛЕФОНИ

 Україна 02092, м.Київ
  вул.Машиністівська, 1Б
 e-mail: kplt02092@mail.ru
 http://kplt.ucoz.ua

Тел.: +38 (044) 568-95-00 

© 2011