Про ліцей...
Історія ліцею
Місія і корпоративна філософія
Наші проекти
Наші учні
Київський професійний ліцей
транспорту сьогодні - це
- Престижний навчальний заклад;
- Лабораторія учнівських думок та ідей;
- Свобода спілкування, що відкриває нові можливості для нинішнього покоління;
- Світ, що дає радість пізнання і відкриттів..
Навчальний процес
Основна мета колективу ліцею - створення умов для найбільш повного розвитку творчих здібностей
учнів.
Наше професійне кредо:
Світ навколо нас - потрібно тільки його помітити,
Ми не змушуємо - ми захоплюємо,
Ми не мовчимо - ми активно обговорюємо,
Ми не боїмося ідей - ми їх генеруємо.
В даний час навчання в ліцеї ведеться за професіями:
- Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії «С1»
- Слюсар з ремонту автомобілів. Токар
- Слюсар з ремонту автомобілів (ТО і ремонт електрообладнання)
- Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів
- Електрогазозварник. Коваль ручного кування
- Кухар
- Оператор комп’ютерного набору, адміністратор.
Своєчасно отримані знання - запорука успіху в
майбутньому.
Для організації навчально-виховного процесу ліцей має навчальний комплекс, розрахований на 600 учнів, до складу якого входять:
- навчальний корпус, в якому розміщені 22 навчальних кабінетів, з них 6 - кабінети професійної підготовки і 8 кабінетів загальноосвітньої підготовки, обладнані відповідними засобами навчання;
- гуртожиток, розрахований на 100 осіб, має 25 житлових кімнат;
- 9 навчально-виробничих майстерень: електроазозварювальна, токарна, слюсарна, фрезувальна, столярів, ковалів, майстерня двигунів, верстатна дільниця, кухня-лабораторія кухарської справи. Майстерні обладнані необхідною навчальною технікою, верстатами, машинами та іншими засобами навчання.
- В навчальному корпусі є актова зала на 240 місць,
- їдальня на 120 місць,
- спортивна зала площею 288 м2,
- бібліотека з читальною залою,
- здоровпункт.
Для фізичної підготовки в ліцеї є спортивний комплекс, в який входить: футбольне поле, бігова доріжка, волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, гімнастичні снаряди.
З 1998 року навчальним закладом керує Красовський Анатолій Петрович, який продовжує набуті традиції, постійно вдосконалюючи та розвиваючи їх.
Наша гордость
На базі ліцею в 2003-2013 роках було проведено 10 міських конкурсів професійної майстерності, на яких
наші учні займали призові місця.
Ми пишаємося успіхами наших учнів. Це результат копіткої роботи гуртків технічної та художньої творчості, спортивних секцій, адже життя молодої людини не може обмежуватися тільки одними навчальними заняттями.
Продемонстрували високий рівень професійної майстерності у конкурсі з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» учні Ончуков Юрій (гр.210), Михальчук Олександр (гр. 123), Коваленко Ігор (гр. 110).
З професії «Кухар» Казаченко Микита (гр.202), Погребний Микола (гр.101), Артемов Данило (гр.201).
В міських олімпіадах із загальноосвітніх дисциплін наші учні традиційно входять в десятку кращих. Це Хомич (гр.109) і Саньков Владислав (гр.209) – 8 місце в олімпіаді з фізики; Рубцов Вадим (гр.309) - 5 місце в олімпіаді з історії; Коритова Юлія (гр201) 7 і 9 місце в олімпіадах відповідно із світової літератури і іноземної мови; Лисенко Поліна - 5 місце в олімпіаді з біології; В’ялий Богдан (гр.306) 7 місце в олімпіаді з математики.
Нагороджені грамотами Управління ПТО за участь у міській Спартакіаді допризовної молоді учні ), Іванець Максим (гр.305), Смоляков Руслан (гр.301), Лисенко Поліна (гр.301), Лазоренко Ярослава (гр.312).
Ці високі досягнення учні - результати роботи педагогічного колективу. Професіоналізм педагогічних кадрів ліцею досить високий. В ліцеї працює багато майстрів, викладачів, яким за сумлінну працю, високу професійну майстерність встановлені педагогічні звання «Майстер виробничого навчання 1 і 2 категорії», «Викладач – методист», «Старший викладач».
Заслужені педагоги нагороджені знаками Міністерства освіти та пам’ятними знаками Голови Київської Державної адміністрації, відмічені урядовими нагородами. Серед них є педагоги, які вже понад 30 років навчають не одне покоління робітничої молоді.
Це Гончарова Тамара Валентинівна. Алфьорова Любов Володимирівна, Самченко Галина Миколаївна, Долінський Юрій Олександрович, Алєйнікова Любов Іванівна, Зубрицький Олександр Володимирович.
1 вересня 2017р. виповнюється 45 роки, як прийшли до нас працювати викладач української мови Степенко Світлана Іванівна і майстер в/ н Онупко Ольга Іванівна. І працюють по сьогоднішній день!
Все тільки починається ...
|